zoeken
0
categorieen
Szukaj
Carrello

Informacje o Aluxprofile

W Aluxprofile znajdziesz idealne elementy do realizacji Twojego projektu. Oferujemy szeroką gamę profili i akcesoriów do profili. Prawie wszystkie produkty dostępne na naszej stronie znajdują się w magazynie, a zamówienia staramy się wysyłać w ciągu 6 dni roboczych.

Firma Aluxprofile została założona w lutym 2016 roku. Realizując zlecenia z zakresu automatyki przemysłowej, zdaliśmy sobie sprawę, że na rynku brakuje odpowiedniego partnera dostarczającego strukturalne profile wykonane z aluminium. Rozczarowani wysokimi cenami, powolnymi dostawami i niezadowalającą obsługą innych dostawców, wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Nie żałujemy tej decyzji!

Teraz, w 2023 roku, z dumą ogłaszamy, że firma Aluxprofile została nabyta przez Alux Profile Sp. z o.o., dzięki czemu możemy jeszcze lepiej pełnić usługi związane z dostarczaniem wysokiej jakości profili aluminiowych. Nasz cel jest prosty: stać się dostawcą słynącym z doskonałej jakości, uczciwych cen i szybkich dostaw. Wiemy, co sprzedajemy, i jesteśmy dumni z naszych produktów. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą z latami doświadczenia za pasem, czy dopiero zaczynasz pracę z profilami aluminiowymi, zespół Aluxprofile z przyjemnością Ci pomoże.

Brak wcześniejszego doświadczenia z systemem profili aluminiowych może utrudniać wybór odpowiednich produktów. Nasze rozwiązanie? Przejrzyste filmy, które prezentują nasze produkty w akcji! Daj się zainspirować i zobacz, jak łatwo możesz zrealizować swoje projekty. Brak wcześniejszego doświadczenia z systemem profili aluminiowych może utrudniać wybór odpowiednich produktów. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić Ci wsparcia i zapewnić jak najlepszą obsługę. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

W Aluxprofile oferujemy więcej niż tylko realizację pojedynczych zamówień. Jesteśmy Twoim partnerem w budowie całych maszyn. Zapewniamy wsparcie już od pierwszego pomysłu, aż po zakończenie realizacji. Zaufaj naszej wiedzy i pozwól nam wcielić Twój projekt w życie. Chcesz poznać nasze dotychczasowe osiągnięcia? Zobacz nasze wybrane realizacje. https://www.aluxprofile.pl/projekty.

Możesz zlecić nam budowę ram lub komponentów maszyn, co ułatwi Ci skupienie się na swoich podstawowych zadaniach. Oferujemy konkurencyjne ceny i realizację w odpowiadającym Ci czasie, dzięki czemu nie musisz niczym się martwić. Nasze produkty są kompatybilne z systemami profili Item, V-Slot i Bosch Rexroth, dzięki czemu zapewniamy bezproblemową integrację z istniejącymi produktami.

W razie zainteresowania zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim projekcie i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Z Aluxprofile masz pewność bezproblemowej integracji i doskonałej jakości!