zoeken
0
categorieen
Szukaj
Carrello

O Alux

W aluxprofile.pl znajdziesz profile konstrukcyjne do realizacji swojego projektu. Mamy dobrą ofertę cenową profili i akcesoriów do profili. Wszystko, co znajdziesz na naszej stronie, znajduje się w magazynie, a Twoje zamówienie zrealizujemy i wyślemy w ciągu 4-5 dni roboczych.

Aluxprofile.pl został założony przez ing. Kennarda Piereija. "Podczas wykonywania zleceń w automatyce przemysłowej brakowało mi odpowiedniego partnera w dostawie profili i akcesoriów do profili. Inni dostawcy byli zbyt drodzy, mieli zbyt długi czas oczekiwania na dostawę, ich strony internetowe były nie logiczne (aby poznać ceny aluminium trzeba wysłać e-mail i czekać na ofertę) lub nie oferowali odpowiedniej usługi. W Aluxprofile staramy się być dobrym dostawcą. Jesteśmy otwarci z naszymi cenami, zamówienia staramy się dostarczać w jak najkrótszym czasie i posiadamy odpowiednią wiedzę o produktach."

Jeżeli system konstrukcyjnych profili aluminiowych nie jest ci jeszcze dobrze znany, skontaktuj się z Nami, a my pomożemy ci w doborze produktów. Tworzymy również filmy, które objaśniają zastosowanie naszych produktów https://www.youtube.com/channel/UCvo0wmjHph9rTaqr76w5ikA W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci i staramy się zapewnić najlepszą obsługę.

Oprócz indywidualnych zamówień realizujemy Twoje projekty! Możesz również zlecić nam budowę ram maszyn lub części maszyn. Możemy dostarczyć je po konkurencyjnych cenach we właściwym czasie. Nasze produkty są zgodne z systemem profili Item i Bosch Rexroth, dzięki czemu profile Alux pasuje również do istniejących produktów.

Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z Nami, abyśmy mogli omówić Twój projekt i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.