zoeken
0
categorieen
Szukaj
Carrello

Czas realizacji i dostawy

W Aluxprofile kładziemy ogromny nacisk na szybką i niezawodną obsługę każdego zamówienia. Naszym priorytetem jest zapewnienie, że Twoje produkty dotrą do Ciebie jak najszybciej. Niemal wszystkie zamówienia realizujemy i wysyłamy w ciągu 2-6 dni roboczych. W przypadku zamówień, które nie wymagają cięcia profili aluminiowych, czas realizacji wynosi zazwyczaj nie dłużej niż 2 dni robocze. W przypadku zamówień na niestandardowe profile konstrukcyjne, czas oczekiwania może się wydłużyć ze względu na konieczność przycięcia ich do odpowiedniego rozmiaru. Maksymalny czas realizacji wynosi 6 dni roboczych, jednak zazwyczaj wysyłamy zamówienia wcześniej.

Po skompletowaniu zamówienia, przekazujemy je naszym sprawdzonym przewoźnikom. Otrzymasz także wiadomość e-mail z informacjami do śledzenia Twojej przesyłki. W niektórych sytuacjach nie możemy przekazać zamówienia w dniu jego skompletowania. Standardowy czas dostarczenia przesyłki pod wskazany adres wynosi 2 dni robocze.

Jeśli chodzi o dostawę, w większości przypadków wysyłamy profile aluminiowe o długości do 1500 mm oraz akcesoria do profili konstrukcyjnych za pośrednictwem firmy DPD. W zależności od wagi zamówienia może być użyta jedna paczka lub więcej. Profile aluminiowe o długości od 1501 do 2500 mm zazwyczaj wysyłamy za pośrednictwem firmy UPS. Podobnie jak wcześniej, używamy jednej lub więcej paczek w zależności od wagi.

W przypadku większych zamówień (waga ponad 60 kg lub długość przekraczająca 2500 mm), dostawa może trochę potrwać. Gromadzimy takie zamówienia i wysyłamy je razem, aby ograniczyć koszty przesyłki. Klienci, którzy wybrali ekspresową dostawę dla dużych zamówień, mają priorytet i ich zamówienia zostaną wysłane najszybciej, jak to możliwe. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę i jak najszybszą dostawę Twoich zamówień.