zoeken
0
categorieen
Szukaj
Carrello

Zestawy ram do budowy maszyn

Ramy naszej firmy budowane z konstrukcyjnych profili aluminiowych są szybsze w budowie, tańsze i wyglądają bardziej estetycznie niż ramy konstrukcji stalowej czy drewnianej. Dzięki niskiej wadze aluminium rama nie stanowi przeszkody w przemieszczaniu maszyny. Niemniej jednak aluminiowa konstrukcja zapewnia ogromną stabilność. Profile są tak ściśle ze sobą połączone, co sprawia że cała rama jest w stanie wytrzymać wibracje, wstrząsy i inne ruchy napędowe. 

#/strona
 
Rama maszyny z profili 2020
Rama maszyny z profili 2020
Numer produktuFrame20
Alux

Rama maszyny z profili 2020

zł.27,45
zł.33,76 wartość z 23% VAT
Rama maszyny z profili 3030
Rama maszyny z profili 3030
Numer produktuFrame30
Alux

Rama maszyny z profili 3030

zł.47,45
zł.58,36 wartość z 23% VAT
Rama maszyny z profili 4040
Rama maszyny z profili 4040
Numer produktuFrame40
Alux

Rama maszyny z profili 4040

zł.79,95
zł.98,34 wartość z 23% VAT
Rama maszyny z profili 8080
Rama maszyny z profili 8080
Numer produktuFrame80
Alux

Rama maszyny z profili 8080

zł.229,95
zł.282,84 wartość z 23% VAT

Wszystkie projekty są do zrealizowania!

Wiemy że, maszyny przemysłowe różnią się znacznie rozmiarem, wagą i funkcjonalnością lecz dostarczenie ram o dużych gabarytach to dla nas żaden problem! Team ALUX zapewnia cięcie profili aluminiowych z dokładnością do milimetra. Profile są przygotowywane szczegółowo dla określonej metody mocowania. 

W przypadku skomplikowanych konstrukcji dla dużych lub niekonwencjonalnych maszyn chętnie doradzimy w zakresie projektu. Możesz także liczyć na nasze porady dotyczące równomiernego rozłożenia obciążenia, stabilności konstrukcji i najlepszej metody mocowania profili. Zadowolony klient to nasza najlepsza reklama. 

Konstrukcja ramy do maszyny

Profile aluminiowe mają wiele zalet przy montażu konstrukcji maszyn przemysłowych. Aluminium jest ponad 3 razy lżejsze niż stal, co sprawia, że koszty transportu będą automatycznie niższe. Niska waga usprawnia również proces montażu konstrukcji. 

Przy montażu konstrukcji nie jest potrzebne spawanie czy nitowanie. Dzięki szczeliną w profilach łatwo jest je połączyć za pomocą dostarczonych przez nas elementów łącznych takich jak śruby młoteczkowe, imbusowe, nakrętki itp. Wszystkie elementy wykonane są z wytrzymałej stali. Przy nierównych powierzchniach regulowane nóżki zapewnią stabilność konstrukcji. 

Rama maszyny z profili aluminiowych = niskie koszty utrzymania, długa żywotność

Aluminium nie rdzewieje, posiada naturalną powłokę antykorozyjną. Jest to skuteczna ochrona przed wpływem środowiska zewnętrznego. Dlatego nie musisz zabezpieczać aluminium ochronną warstwą farby lub powłoki antykorozyjnej. Nawet jeśli na przestrzeni lat pojawiają się zadrapania lub wgięcia nie będzie to miało wpływu na wytrzymałość konstrukcji. 

Wybierając profile Alux masz pewność, że twoja maszyna będzie wyjątkowo stabilna, łatwa w konserwacji i trwała.